Skip Navigation
 

47. Złoto Stalina

Naczelnik Urzędu Skarbowego, Wrocław-Fabryczna...

Otrzymałem list: ING Bank Śląski Katowice, Centrum Płatności i Obsługi Klientów, Nr zgłosz. 11966/05/2017, który załączam. Z listu wynika, że Bank Śląski ING nie chce mieć nic wspólnego z wierzytelnościami swego klienta czyli mnie, co uważam za WYBRYK. Mało tego: Bank Śląski ING nie był nawet zainteresowany posiadanymi przeze mnie dokumentami, którymi są: Certyfikat Depozytora FRANCUSKIEGO; Licencja Depozytora; korespondencja Depozytora ze mną; zdjęcia Depozytora i Deponenta, który zginął w wypadku samochodowym z rodziną w r. 2012; BRYTYJSKI Paszport i korespondencja ze mną Depozytora Brytyjskiego. W Przypadku depozytu Francuskiego jest to suma 5.850.000.Milionów.USD.

Depozyty były Złotem Stalina, które zostało wzięte w Kijowie przez marszałka Narodowych Sił Zbrojnych Górę-Dolinę w roku 1946, które generalissimus wiózł do Pragi na wykupienie przez Holokaustów USA. Ponieważ wg prawa wojennego Komendantowi przypada Całe złoto zdobyczne i wybór dzieł sztuki to mój ojciec, Stanisław Antoni Prawdzic-Tell, po spłaceniu sojuszników w wojnie Ukraińskiej: marszałków Żukowa, Roli-Żymierskiego i Broz-Tity, wysłał to złoto statkami do Szwajcarii, ale rząd Republiki Francuskiej nie wyraził zgody i skierował konwój do wojennego skarbca polskiego pod jurysdykcją francuska, wobec czego mój ojciec zażądał też Depozytora Brytyjskiego. Depozytorzy Francuski i Brytyjski napisali do mnie z racji śmierci Deponenta, Klemensa Dawida Prawdzica, obywatela izraelskiego, zaznaczając, że są ZAGROŻENI zarządem komisarycznym i przejęciem depozytów przez ICH państwa jako kapitału Martwej Ręki.

Odpisałem, że nieżyjący Klemens Prawdzic wszedł w posiadanie depozytów Gangsterstwem Politycznym jako wnuk komunistycznego Prezydenta Polski Bolesława Bieruta, który jako Bolek Jebaka miał wielu synów-kominternowców (arystokracja komunistyczna), których musiał UPOSAŻYĆ. Sowiecka policja polityczna ZAKATOWAŁA mego dziadka Juliana Prawdzica-Tella i zmusiła mego ojca do przyjęcia NOWEGO paszportu Amerykańskiego, aby przepisał testamentalnie wierzytelności: Francuskie, Brytyjskie i Amerykańskie na wnuka Prezydenta Bolesława Bieruta, Klemensa Dawida Prawdzica obywatela Izraela, gdy spadkobiercą wszystkich spraw amerykańskich mego dziadka i spadkobiercą mego ojca jestem ja, zwłaszcza, że bratanek mego ojca Klemens Dawid Prawdzic był synem Czesława Prawdzica, który nic wspólnego ze Złotem Stalina nie miał a dziadkowie PŁAKALI nad obrzezaniem wnuka.

Oferuję Skarbowi Państwa Rządu Beaty Szydo jako Egzekutorowi mych praw spadkowych 33%. Kilkanaście lat temu opiniowałem moje sprawy w kancelarii adwokackiej z Drezna, która załatwiała sprawy amerykańskie, gdzie poinformowano mnie, że Biorą 33% od wyegzekwowanej sumy. Nie godzę się tylko na spłacanie z tego Długu Polskiego, bo Dług został zaciągnięty PRZECIW mej technologii ekologicznej, która zapewniała Polsce WYPŁACALNOŚĆ i Dobrobyt – co łatwo sprawdzić.

Z poważaniem: Juliusz Prawdzic-Tell: http://www.wandaluzja.com//

#####
http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11754&Itemid=56//
https://marucha.wordpress.com/2017/06/06/wolne-tematy-52-2017/ - 226 http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11754&Itemid=56//
Sowiecki Raport wojskowy określa POWIERZCHNIĘ Oświęcimia na 13 tysięcy kilometrów kwadratowych – dokładnie tyle ile wynosił terytorialny rozrzut STU podobozów BRZEZINKI. Każdy Podobóz posiadał kilkadziesiąt ośrodków pracy NIEWOLNICZEJ pod administracją SS.

https://marucha.wordpress.com/2016/09/25/wolne-tematy-83-2016/ Ad. 270//
Liczba 1,5 miliona ofiar żydowskich na Ukrainie nie wydaje się przesadzona jeśli weźmiemy pod uwagę Raport marszałka Żukowa z Wojny Ukraińskiej: 1,1 milina POLEGŁYCH ŻYDÓW.

Profesor Cyprian Iwo Pogonowski z USA krzyczał: NIE PRAWDĄ JEST, ŻE WSZYSTKICH ŻYDÓW MORDOWANO, BO 232 TYSIĄCE WZIĘTCH DO NIEWOLI ENKAWUDZISTÓW UZBROJONO W BROŃ CZECHOSŁOWACKĄ najlepszą na świecie I WYSŁANO NA WOJNĘ PALESTYŃSKĄ.
Pamiętam wywiad z weteranem wojny palestyńskiej: JAKĄ BRONIĄ WALCZYLIŚCIE? NIEMIECKĄ? – CZECHOSLOWACKĄ. – A SAMOLOTY? – TEŻ CZECHOSŁOWACKIE.

Gdy zawieziono wybitnego pisarza amerykańskiego Steinbecka do Oświęcimia to Wyprosił Sobie opowiadanie mu BZDUR. – Dobrze wiedział, że w Oświęcimiu zamordowano nie 4 miliony Żydów, ale 5 milionów Sowietów i milion Polaków w Tysiącu Ośrodkach Pracy Niewolniczej SS.

https://www.youtube.com/watch?v=NT_n6xnykxk//
Hitler miał Umowę z Żydami amerykańskimi o SPRZEDAŻY Żydów do Palestyny PO 2 TYSIĄCE DOLARÓW ZA GŁOWĘ. Anglicy Złamali tą Umowę ZATAPIAJĄC na wschodnim Śródziemnomorzu niemiecki statek z emigrantami do Palestyny. Mój ojciec, jako Właściciel lotnisk po prawej stronie Środkowej Wisły, podpisał Konwencję Szwajcarską o SPRZEDAŻY 2,5 miliona Żydów do Nowego Jorku po DOLARZE ZA GŁOWĘ transportem USA, gdyż Niemcy honorowali kapitał amerykański.
To jednak NIC wobec Rozboju Finansowego w III RP, gdzie wyprowadza się z Polski Miliardy dolarów rocznie na podstawie BANGSTERSKIEJ własności kapitału.
*****
Powiedzcie mi, czy w obronie Holokaustycznej Ukrainy zginęło 1,1 czy 1,5 miliona Żydów ??? ale tak czy inaczej Wojna Palestyńska była Małym Kotkiem wobec wojny ukraińskiej. Krzywonos nazywał się ponoć Cameron i był Żydem. ********************************************************************************************

Od wyboru Trumpa mam blokowany internet a wcześniej byłem tylko CENZUROWANY. W tym miesiącu jestem eksmitowany z mieszkania, w którym mieszkam 60 lat i którego jestem WSPÓŁWŁAŚCICIELEM. Było na mnie KILKADZIESIĄT zamachów, w tym kilkanaście w III RP, więc jeśli wysiedlenie mnie do lokum USTRONNEGO na granicy miasta jest kolejną próbą postkomunistycznego komanda śmierci to w racji przejęcia funduszu Stalina na wykupienie USA przez Wielką Brytanię i Francję a faktycznie Rotszyldów, gdyż depozytorzy są przestraszeni zarządem komisarycznym i prawem Martwej Ręki. Mój mieszkający w Australii syn jest wykluczone z sukcesji z racji Niegodziwości Spadkobierstwa, jako mason angielski, Wielki Eunuch Jerozolimski i zaprzeniec Prawdziców i Polskości.
Proszę o natychmiastową pomoc.
 
 
« powrót|drukuj